Lekarz

Pracuje w prywatnym gabinecie pediatrycznym, 

Przyjmuję zdrowe/chore niemowlęta, dzieci, młodzież i dorosłych, również na szczepienie. Sportowcy do 23 r.ż są konsultowani wg standardów PTMS (Polskie Towarzystwo Medycyny Sportu)


Pacjent chory w gabinecie- dziecko (od 13  mies. życia) i dorosły

Pacjent chory w gabinecie- dziecko (od 13 mies. życia) i dorosły

Dzieci chore (od 13 mies. ż.) oraz dorosłych zapraszam do gabinetu chorych. Bardzo proszę o przestrzeganie zasad higienicznych (umycie rąk środkiem dezynfekcyjno- myjącym w łazience w przychodni przed wejściem do gabinetu). 

Proszę o opłacenie wizyty podczas samodzielnej rejestracji. W gabinecie NIE MA MOŻLIWOŚCI opłaty za wizytę bezgotówkowo.

Cena: 180 zl

Noworodek i niemowlę w gabinecie chorych (0-365 dn. ż.)

Noworodek i niemowlę w gabinecie chorych (0-365 dn. ż.)

Szanowni Państwo, 

Terminarz dla chorych noworodków i niemowląt (0-365 dn. ż.),  czyli dla wszystkich Państwa pociech, które nie ukończyły pierwszego roku życia i nie będą w czasie wizyty szczepione.

W gabinecie jest stała dezynfekcja przepływowa UVC. Ponadto śluza (izolatka), dezynfekcje po poprzednim pacjencie w standardzie, dodatkowy czas na karmienie lub obserwację niepokojących objawów.

W razie pytań proszę o kontakt przez SMS: 660443055, są możliwe inne terminy uzgadniane indywidualnie z lekarzem przez sms. 

Życzę radości z witanych na świecie dzieci,

pozdrawiam,

Ciebień

Cena: 200

Pacjent chory ZDALNIE

Pacjent chory ZDALNIE

Na życzenie chorego pacjenta wizyta - rozmowa telefoniczna jest realizowana zdalnie. Wizyta zdalna wymaga opłacenia podczas rejestracji. Cena 150 zł. Konsultacja trwa 15 min. 

Cena: 150 zł

BADANIE SPORTOWCA do 23 r.ż.- SPORTOWIEC ZGŁASZA SIĘ Z WŁASNYM EKG.

BADANIE SPORTOWCA do 23 r.ż.- SPORTOWIEC ZGŁASZA SIĘ Z WŁASNYM EKG.

Kwalifikuje dzieci, młodzież i zawodników do uprawiania sportu (do 23 r.ż.) po zbadaniu sportowca i zapoznaniu się z badaniami laboratoryjnymi: morfologia, OB, glukoza, badanie ogólne moczu, EKG bez opisu. 

Wyniki badań laboratoryjnych bardzo proszę o wysłanie na maila: grazynaciebien@gmail.com 

 

Cena: 170

Szczepienia i Bilanse zdrowia niemowląt, dzieci starszych, szczepienia podróżnych.

Szczepienia i Bilanse zdrowia niemowląt, dzieci starszych, szczepienia podróżnych.

Terminarz służy do rejestracji ZDROWYCH PACJENTÓW na SZCZEPIENIE i BILANSE zdrowia. Cena wizyty NIE ZAWIERA ceny szczepionki. W gabinecie realizowane są szczepienia obowiązkowe, zalecane w kraju i w podróży wg MZ, CDC i WHO. Lekarz POTWIERDZI  rejestrację zgodnie z dostępnością szczepionek.

Dzieci CHORE- proszę WYBRAĆ TERMINARZ DLA DZIECI CHORYCH. 

Rejestracja: Opłata bezgotówkowa jest możliwa podczas rejestracji wizyty online. W gabinecie opłata blikiem lub gotówką

Opłata za szczepionki- przelewem (nr rach bankowego dostępny w miejscu "Adresy" lub gotówkowo w gabinecie podczas realizacji usługii)

Cena: 180 zł

Tylko RECEPTA ZDALNA po otrzymaniu danych osobowych jn.

Tylko RECEPTA ZDALNA po otrzymaniu danych osobowych jn.

Lekarz wysyła kody dostępowe do recept na leki stosowane przewlekle. Proszę podać niezbędne dane (PESEL, adres z kodem) oraz wymienić stosowane leki. 

Recepta zdalna wymaga opłacenia (150 zł) podczas rejestracji.

Cena: 150 zl

do góry