Usługi 7 dni w tygodniu

Pracuje 7 dni w tygodniu. Gabinet jest wyposażony w śluzę z lampą UV oraz izolatkę - co znacznie ogranicza kontaktowanie się pacjentów.

Proszę o samodzielną rejestrację wybranej wizyty. Proszę tylko o przemyślane decyzje. Wizytę w gabinecie można również zgłosić przez smsa: 660443055.


Wizyta pediatryczna w gabinecie

Wizyta pediatryczna w gabinecie na życzenie pacjenta (sms 660443055) może być zamieniona na wizytę zdalną (rozmowa przez telefon).

Bardzo proszę o SAMODZIELNĄ rejestrację. Opłata bezgotówkowa tylko podczas rejestracji. Proszę nie rejestrować wizyty, na którą NIE DOTRZECIE.

W gabinecie badane jest dziecko chore, wykonywane są bilanse dziecka zdrowego, szczepienia wg PSO (tzn obowiązkowe), zalecane w kraju i w podróży. Cena wizyty NIE ZAWIERA ceny szczepionki. Szczepienie dziecka odbywa się JEDYNIE PLANOWO- rodzice dziecka informują pediatrę z dwu dniowym wyprzedzeniem o woli zaszczepienia dziecka. Wizyty szczepienne proszę rejestrować w PUNKCIE SZCZEPIEŃ.

Cena: 120 zł


Punkt szczepień

W gabinecie odbywają się szczepienia niemowląt, dzieci, dorosłych według obowiązującego kalendarza szczepień. W gabinecie jest realizowany kalendarz szczepień obowiązkowych (p/błonicy, tężcowi, krztuściowi, polio, wzwB, pneumokokom, HiB, odrze, śwince, różyczce) zalecanych (p/rotawirusom, HPV, ospie, meningokokom, grypie, wzw A, odkleszczowemu zapaleniu mózgu) oraz przed planowaną podróżą (p/durowi brzusznemu, cholerze, wściekliźnie). 

Cena: 120 zł


Wizyta sportowca w gabinecie

Wizyta sportowca TYLKO DO 23 rż. Jest realizowana zgodnie z aktualnymi zaleceniami PTMS (Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportu). Może odbywać się jedynie w gabinecie. Pierszorazowy Sportowiec zgłasza się z wynikami wykonanych b lab: morfologia, OB, glukoza, b. ogólne moczu, EKG bez opisu. Na kolejną wizytę sportowca lekarz ustala zakres badań do wykonania przed wizytą (wstępna konsultacja przez smsa 660443055) Po zbadaniu sportowca lekarz wydaje zaświadczenie kwalifikujące do uprawiania sportu.

 

Cena: 100 zł


Recepta online

Recepta online na leki stosowane w chorobach przewlekłych. Jest realizowana dla pacjentów zarejestrowanych w praktyce - pacjent już jest znany lekarzowi. Wymaga opłacenia online. 

Cena: 50 zł


Wizyta internistyczna w gabinecie

Wizyta internistyczna odbywa się w GABINECIE. Na życzenie pacjenta również zdalnie- rozmowa przez telefon z lekarzem.

Wizytę domową proszę zgłaszać wysyłając SMSa: 660443055

Zapotrzebowanie na leki używane przewlekle proszę zgłaszać rezerwując Receptę online.

 

Cena: 120 zł


do góry