Moje usługi 7 dni w tygodniu

Poznaj zakres usług, które oferuje. Pracuje 7 dni w tygodniu. Przedstawiony terminarz dotyczy kilku najbliższych dni. Można zamówić wizytę w innym terminie, proszę o kontakt przez formularz kontaktowy lub smsa.


Wizyta w gabinecie pediatry

Wizyta pediatryczna w gabinecie jest poświęcona ocenie stanu ogólnego Państwa dziecka. Zgłaszacie się Państwo z dzieckiem i niezbędną dokumentacją (książeczkę zdrowia dziecka, wypisy ze szpitala). 

W gabinecie badane jest dziecko chore, wykonywane są bilanse dziecka zdrowego, szczepienia wg PSO (tzn obowiązkowe), zalecane w kraju i w podróży. Cena wizyty nie zawiera ceny szczepionki. 

Opłata bezgotówkowa jest możliwa jedynie online, przez system dotpay. Dokonujecie jej Państwo podczas rejestracji. Wizyta nieopłacona jest anulowana w ciągu godziny.

Cena: 120 zł


Wizyta sportowca

Wizyta sportowca jest realizowana zgodnie z aktualnymi zaleceniami PTMS (Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportu). Jest realizowana 7 dni w tyg. Może odbywać się jedynie w gabinecie. Sportowiec zgłasza się z wynikami wykonanych b lab: morfologia, OB, glukoza, b. ogólne moczu, EKG bez opisu. Konsultacja trwa ok 30 min. Po zbadaniu sportowca lekarz wydaje zaświadczenie kwalifikujące do uprawiania sportu.

Opłata bezgotówkowa jest możliwa jedynie online, przez system dotpay. W dni wolne od pracy jest to jedyna możliwa forma zapłaty. Dokonujecie jej Państwo podczas rejestracji. Wizyta nieopłacona jest anulowana w ciągu godziny.

 

Cena: 100 zł


Wizyta online

Wizyta online jest wizytą wirtualną w odpowiedzi na prośby kierowane do lekarza przez formularz kontaktowy, smsa lub w rozmowie telefonicznej. Będzie ona dotyczyć np. wypisania e-recepty lub wyjaśnienia innych Państwa zapytań bez konieczności przyjścia do gabinetu lekarskiego. Jest realizowana dla pacjentów zarejestrowanych w praktyce. Realizacja prośby wymaga opłacenia online przez system dotpay.

Cena: 50 zł


Wizyta internistyczna

1. Wizyta internistyczna w gabinecie dotyczy konsultacji pacjentów dorosłych. Jest realizowana przez dr Ciebień w gabinecie.

2. Wizyty domowe u pacjentów dorosłych są również realizowane. Zapotrzebowanie na wizytę domową proszę zgłaszać przez formularz kontaktowy. Wizyty domowe realizuje dr Olak Popko lub dr Kostecka.

3. Pacjenci oczekujący wypisania leków używanych przewlekle mogą zgłosić zapotrzebowanie na leki rezerwując wizytę online. Warunkiem obsługii online jest rejestracja w praktyce. Wizytę online należy opłacić internetowo przez sysytem dotpay.

 

Cena: 120 zł


Wizyta domowa

Wizyta domowa pediatry jest możliwa 7 dni w tygodniu. Proszę zgłaszać wizytę wysyłając smsa: tel. 660 44 30 55. Jest realizowana przez dr Ciebień i współpracujących lekarzy pediatrów 7 dni w tygodniu.

Cena: od 150 zł


do góry