Usługi 7 dni w tygodniu

Pracuje 7 dni w tygodniu. Gabinet jest wyposażony w śluzę z lampą UV oraz izolatkę - co znacznie ogranicza kontaktowanie się pacjentów.

Proszę o samodzielną rejestrację wybranej wizyty. Proszę tylko o przemyślane decyzje. Wizytę w gabinecie można również zgłosić przez smsa: 660443055.


Wizyta w gabinecie/online pediatry i/lub szczepienie

Wizyta pediatryczna w gabinecie lub wizyta ONLINE: Bardzo proszę o SAMODZIELNĄ rejestrację. Opłata bezgotówkowa tylko podczas rejestracji. Proszę nie rejestrować wizyty, na którą NIE DOTRZECIE lub nie odbędziecie jej ONLINE.

W gabinecie badane jest dziecko chore, wykonywane są bilanse dziecka zdrowego, szczepienia wg PSO (tzn obowiązkowe), zalecane w kraju i w podróży. Cena wizyty NIE ZAWIERA ceny szczepionki. 

Cena: 120 zł


Wizyta sportowca

Wizyta sportowca TYLKO DO 23 rż. Jest realizowana zgodnie z aktualnymi zaleceniami PTMS (Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportu). Może odbywać się jedynie w gabinecie. Sportowiec zgłasza się z wynikami wykonanych b lab: morfologia, OB, glukoza, b. ogólne moczu, EKG bez opisu. Po zbadaniu sportowca lekarz wydaje zaświadczenie kwalifikujące do uprawiania sportu.

 

Cena: 100 zł


Recepta online

Recepta online na leki stosowane w chorobach przewlekłych. Jest realizowana dla pacjentów zarejestrowanych w praktyce - pacjent już jest znany lekarzowi. Wymaga opłacenia online. 

Cena: 50 zł


Wizyta internistyczna/online

Wizyta internistyczna odbywa się w GABINECIE lub ONLINE.

Wizytę domową proszę zgłaszać wysyłając SMSa: 660443055

Zapotrzebowanie na leki używane przewlekle proszę zgłaszać rezerwując Receptę online.

 

Cena: 120 zł


Wizyta domowa

Proszę zgłaszać wizytę WYSYŁAJĄC SMSa: tel. 660 44 30 55.

Cena: od 180 zł do 250 zł


do góry